Programista PHP

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 5 000,00 - 6 000,00 zł
  • Dodano 2019.01.24

Opis stanowiska

informatyk Łódź, programista Łódź, IT Łódź

Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, potrafisz programować, lubisz wyzwania i nowoczesne technologie, a do tego ciągle chcesz się uczyć to sprawdź się w naszym Zespole.
Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie z programowaniu aplikacji WWW z wykorzystaniem języka PHP 5 lub 7.
Doświadczenie w pracy z framework’ami (Symfony, Laravel, CodeIgniter, Zend Framework) i chęć szybkiego opanowania ZF2/3.
Znajomość technologii WWW: (X)HTML, CSS, JavaScript, Ajax, JQuery.
Umiejętność tworzenia zaawansowanych zapytań, widoków i procedur baz danych (MySQL, PostreSQL, Oracle lub inne).
Umiejętność korzystania ze wzorców projektowych.
Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, optymalizacją i bezpieczeństwem aplikacji internetowych.
Doświadczenie w korzystaniu z Git.
Umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy

Możliwość rozwoju jako programista i zdobycia doświadczenia w zaawansowanym programowaniu w PHP.
Udział w realizacji ciekawych i rozbudowanych projektów - aplikacji i usług WWW.
Kreatywną pracę i dużą samodzielności w wykonywaniu zadań.
Warunki do rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, w tym zdobycia certyfikatu Zend Certified PHP Engineer
Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania w realizację zadań,
Elastyczny system pracy,
Zatrudnienie na etat lub inne formy (do uzgodnienia).

Ważne do: 2020.01.24, wyświetleń: 78

nr ogłoszenia: 934