Pracownik Biurowy

1 900,00 - 2 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 1 900,00 - 2 100,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca pracownik biurowy Łódź, praca obsługa klienta Łódź, praca reklamacje Łódź

wprowadzanie danych w programie (wprowadzanie zamówień, zwrotów),przygotowywanie analiz sprzedaży, raportów,obsługa zgłoszeń reklamacyjnych Klientów oraz wyjaśnianie związanych z tym niezgodności,nadzór nad terminowością spływu dokumentacji koniecznej do rozliczenia sprzedaży,przygotowanie, wydruk oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.
Wymagania

wykształcenie co najmniej średnie,
obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
umiejętność pracy w zespole,
dokładność, komunikatywność, dyspozycyjność.
Oferujemy

ciekawą pracę w zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego,
umowę o pracę.

Ważne do: 2020.07.09, wyświetleń: 4

nr ogłoszenia: 2401