Przedstawiciel Handlowy

3 500,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 4 500,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca handlowiec Łódź, praca sprzedaż Łódź, praca obsługa klienta Łódź

  • Sprzedaż oferty handlowej do obecnych klientów;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z kanału tradycyjnego
  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych
  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy
Wymagania

Min. 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientem detalicznym.
Znajomość sprzedaży kategorii produktów napojowych lub przekąsek.
Nastawienie na rezultat.
Doskonałe umiejętności negocjacyjne.
Wykształcenie min. średnie.
Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office.
Odpowiedzialność i rzetelność.
Skuteczna komunikacja.
Doskonała organizacja pracy.
Oferujemy

Współpracę w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka
medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport).
Motywujący system wynagrodzeń uzależniony
od wyników pracy.
Rozwój poprzez realizację bogatej agendy szkoleń.
Skuteczne narzędzia marketingowe.
Samochód służbowy.
Telefon komórkowy.
Prywatną opiekę medyczną.
Ubezpieczenie na życie.

Ważne do: 2020.07.02, wyświetleń: 123

nr ogłoszenia: 2354