Laborant

4 500,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 000,00 zł
  • Dodano 2019.05.09

Opis stanowiska

praca laborant Łódź, praca geolog Łódź, praca laboratorium Łódź

pobieranie próbek oraz wykonywanie badań laboratoryjnych w pracowni i w terenieprowadzenie zapisów w dziennikach badań i rejestrze próbekpomoc w wykonywaniu wierceń geotechnicznychinne prace pomocnicze
Wymagania

wykształcenie min. średnie, mile widziany profil budowlany lub geologiczny albo doświadczenie na podobnym stanowisku
prawo jazdy kat. B
znajomość obsługi komputera (MS Excel, aplikacje przeglądarkowe)
umiejętność pracy zespołowej pod presją czasu
dobra kondycja potrzebna do wykonywania prac fizycznych
zaangażowanie, staranność i dyspozycyjność
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach w oparciu o umowę o pracę
wewnętrzne szkolenia techniczne i wykonywanie badań pod nadzorem - nie wymagamy doświadczenia
możliwość rozwoju zawodowego, podjęcia lub kontynuowania studiów
pracę w zgranym i doświadczonym zespole
uczestnictwo w ciekawych realizacjach

Ważne do: 2020.05.08, wyświetleń: 79

nr ogłoszenia: 2217