Rzeczoznawca Szkód Majątkowych

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 000,00 - 4 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.28

Opis stanowiska

rzeczoznawca Łódź

  • obsługa szkód majątkowych
  • wykonywanie oceny technicznej zgłoszonej szkody
  • wykonywanie i weryfikacja kosztorysów do zgłoszonych roszczeń
Wymagania

wykształcenia wyższego o profilu technicznym (np. budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka)
umiejętności analitycznego myślenia
samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej
elastyczności w działaniu oraz otwartości na naukę
otwartości na zgłębianie procesów technicznych i uregulowań prawnych
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych oraz znajomość programów do kosztorysowania
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji
możliwości rozwoju zawodowego
innowacyjne środowisko pracy
pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
pakiet dodatkowych benefitów, w tym dofinansowania do obiadów, pakiet medyczny i wiele innych

Ważne do: 2020.01.28, wyświetleń: 119

nr ogłoszenia: 1025